جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

هزينه 26 ميليارد و يکصد ميليون ريال در بخش مرکزي کبودراهنگ در سال جاري

   بخشدار مرکزي کبودراهنگ از هزينه 26 ميليارد و يکصد ميليون ريال در بخش مرکزي کبودراهنگ در سال جاري خبر داد.

  محمود نوروزي در نشست دهياران بخش مرکزي کبودراهنگ با بيان اينکه دهياران نقش بسزايي در عمران و توسعه روستاها برعهده دارند اظهار کرد: دهياران مي‏‎توانند خدمات موثر و مطلوبي را به روستاييان ارائه دهند.

  وي با بيان اينکه امسال بيش از 26 ميليارد و يکصد ميليون ريال در بخش مرکزي کبودراهنگ هزينه شده است، از جدول‌گذاري 16 هزار و 780 متر با 9 ميليارد و 900 ميليون ريال و آسفالت معابر با 3 ميليارد و 450 ميليون ريال در چهار روستا خبر داد.

  بخشدار مرکزي کبودراهنگ افزود: در ارتباط با سهميه قير رايگان؛ 2 ميليارد ريال به حساب بنياد مسکن براي آسفالت معابر 12 روستا واريز شده است.

  وي تصريح کرد: حفر محل دفن بهداشتي زباله با اعتبار 170 ميليون ريال در روستاي اورقين و سنگفرش پياده‎روها با يک‎ميليارد و 400 ميليون ريال از ديگر پروژه‎هاي اين بخش به شمار مي‎رود.

  نوروزي در پايان سخنانش از اجراي کانال و انجام سنگ چيني به متراژ 3 هزار 650 مترمکعب با 3 ميليارد و 690 ميليون ريال در پنج روستا خبر داد.

   


  این مطلب تا کنون 34 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 19 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : ريال ,ميليون ,ميليارد ,کبودراهنگ ,مرکزي ,دهياران ,ميليون ريال ,مرکزي کبودراهنگ ,يکصد ميليون ,آسفالت معابر ,بيان اينکه ,
  هزينه 26 ميليارد و يکصد ميليون ريال در بخش مرکزي کبودراهنگ در سال جاري

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر