خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

هزينه 26 ميليارد و يکصد ميليون ريال در بخش مرکزي کبودراهنگ در سال جاري

   بخشدار مرکزي کبودراهنگ از هزينه 26 ميليارد و يکصد ميليون ريال در بخش مرکزي کبودراهنگ در سال جاري خبر داد.

  محمود نوروزي در نشست دهياران بخش مرکزي کبودراهنگ با بيان اينکه دهياران نقش بسزايي در عمران و توسعه روستاها برعهده دارند اظهار کرد: دهياران مي‏‎توانند خدمات موثر و مطلوبي را به روستاييان ارائه دهند.

  وي با بيان اينکه امسال بيش از 26 ميليارد و يکصد ميليون ريال در بخش مرکزي کبودراهنگ هزينه شده است، از جدول‌گذاري 16 هزار و 780 متر با 9 ميليارد و 900 ميليون ريال و آسفالت معابر با 3 ميليارد و 450 ميليون ريال در چهار روستا خبر داد.

  بخشدار مرکزي کبودراهنگ افزود: در ارتباط با سهميه قير رايگان؛ 2 ميليارد ريال به حساب بنياد مسکن براي آسفالت معابر 12 روستا واريز شده است.

  وي تصريح کرد: حفر محل دفن بهداشتي زباله با اعتبار 170 ميليون ريال در روستاي اورقين و سنگفرش پياده‎روها با يک‎ميليارد و 400 ميليون ريال از ديگر پروژه‎هاي اين بخش به شمار مي‎رود.

  نوروزي در پايان سخنانش از اجراي کانال و انجام سنگ چيني به متراژ 3 هزار 650 مترمکعب با 3 ميليارد و 690 ميليون ريال در پنج روستا خبر داد.

   


  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : ريال ,ميليون ,ميليارد ,کبودراهنگ ,مرکزي ,روستا ,ميليون ريال ,مرکزي کبودراهنگ ,آسفالت معابر ,بيان اينکه ,يکصد ميليون ,
  هزينه 26 ميليارد و يکصد ميليون ريال در بخش مرکزي کبودراهنگ در سال جاري

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده