تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


  چهار پروژه عمرانی با بیش از 5 میلیارد ریال در شهرستان کبودراهنگ به بهره برداری رسید .
  به گزارش کورنگ نیوز : فرماندار کبودراهنگ گفت : برای بهسازی روستای ایده لو 440 متر جدول گذاری معابر ، 14 هزار متر مربع خاکبرداری و 12 هزار متر مربع آسفالت با 2 میلیارد و 770 میلیون ریال شده است .

  احسان قنبری با اشاره به این که تا کنون برای بهسازی روستای ایده لو 8 میلیارد و 250 میلیون ریال هزینه شده است افزود : برای بهسازی این روستا با 500 خانوار و 2200 نفر جمعیت در فاز اول بهسازی 3 میلیارد و 750 میلیون ریال و برای تخریب ، تعریض ، آوار برداری ، جابجایی شبکه برق ، جدولگذاری و زیرسازی 2 میلیارد ریال و نیزبرای اجرای فاز دوم با تخصیص قیر یارانه ای 2 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است .

  وی همچنین خاطرنشان کرد : در روستای قزلجه کوهین توسط دهیاری و بنیاد مسکن نیز با 5 هزار متر مربع زیرسازی معابر و اجرای 230 متر کانال هدایت آبهای سطحی با 800 میلیون ریال بهسازی شد .

  قنبری ادامه داد با اشاره به آغاز عملیات سالن فرهنگی و ورزشی صالحین روستای ایده لو در 600 متر مربع زیربنا با 1 میلیارد و 200 میلیون ریال افزود : پایگاه مقاومت روستای حصار در زیربناء 80 متر مربع با 250 میلیون ریال برای فعالیت های بسیج در این روستا به بهره برداری رسید.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : ریال ,میلیارد ,میلیون ,بهسازی ,روستای ,مربع ,میلیون ریال ,برای بهسازی ,روستای ایده ,بهره برداری ,برداری رسید ,برای بهسازی روستای ,چهار پروژه عمر ,

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 5 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر